O Internetbankingu

blog a diskuze o online bankovnictví v ČR, bezpečnost, návody, rady a porady

Servis24 končí, přichází George Go

| 0 comments

Servis24 fungoval mnoho let, nyní se mění

Servis24, který fungoval řadu let se pomalu, ale jistě loučí. Modernizaci zkrátka není možné odkládat do nekonečna. Přicházející George Go má převzít a především rozšířit pole působnosti původního internetového bankovnictví.

Servis24 přihlášení vs. George Go přihlášení

Obě tyto služby byly navrženy tak, aby klientům České spořitelny přinášely bezpečí a dobře sloužily. Rozdíl mezi nimi je nemalý, nástupce Servis24 je opravdu o generaci modernější a disponuje mnoha novými funkcemi. To, co bylo dostačující před několika lety, nemůže držet krok s konkurencí neustále. George Go přináší nejen snadnější a bezpečnější přihlašování, ale také přehled o veškerých produktech, které klienti v České spořitelně mají, jejich správu, přehlednou evidenci plateb a v neposlední řadě i možnost sledování a ovládání účtů v různých bankách z jednoho místa. Tato aplikace bude jednoduše přístupná i v mobilu, takže její uživatelé nebudou nijak limitováni. Aktuálně je dostupná pilotní verze služby George Go, ale funkční je zatím také Servis24.

Poslední přihlášení do Servis24 přijde záhy

George Go je vlastně takovou nadstavbou Servis24. Převzal všechny její výhody a zároveň je dokázal posunout na vyšší úroveň. Je multifunkční, rychlý, maximálně uživatelsky použitelný, nechybí mu skvělý a nadčasový design a soustředí mnoho funkcí do jedné aplikace, která je dostupná jak ve vašem počítači, tak i v mobilu. Řada vylepšení ještě přijde, aktuálně dostupná verze není finální. Servis24 nezbývá než poděkovat za stávající služby a podívat se směrem do budoucnosti. Tak to zkrátka s moderními technologiemi chodí a pro klienty je to jen dobře

Jak to bylo s bezpečností přihlášení na účet Servis24?

Přihlášení na účet je vždy mírným rizikem. Při přihlášení do libovolné internetové služby existuje zvýšené riziko, že se staneme obětí pokusu o zcizení našich hesel, uživatelských jmen, klientských čísel apod. Zvláště starší generace je v tomto ohledu velice naivní a tedy ohrožená. V této chvíli je balon na naší straně a musíme tedy postupovat obezřetně. Když vám někdo ukradne heslo, které si píšete na peněženku, tak vás neochrání ani ten nejdokonalejší a nejbezpečnější bankovní systém.

„SERVIS24 přihlášení na účet České spořitelny“ – jak na to a jak na to bezpečně?

Jak se vyvarovat častým bezpečnostním chybám při přihlášení? Na co vše si dát pozor, abychom nechtěně neodevzdali své autentizační údaje do nevhodných rukou? To vše budeme řešit v tomto příspěvku. Máte-li k tématu co říci, nějakou osobní zkušenost, určitě všichni oceníme váš příspěvek pod článkem. Právě sdílení zkušeností a vzájemná diskuze mezi námi, samotnými uživateli služby SERVIS24 je hlavním posláním těchto stránek.

Internetbanking České spořitelny SERVIS24 je naprosto bezpečný!

Nenechte se níže uvedeným textem znervóznit, SERVIS24 je bezpečnostně na nejvyšší možné úrovni a odpovídá nejvyšším současným standardům. Je však nutné předejít zbytečným, hloupým a většinou známým chybám, kterých se někteří klienti mohou dopustit!!! Slovo „hloupým“ chybám možná nebylo použito správně, protože na běžného uživatele internetového bankovnictví bez speciálních znalostí internetové bezpečnosti občas líčí své pasti velmi inteligentní a z IT pohledu velmi zdatní soupeři. Proto je nutné v tomto ohledu být ve střehu a reagovat na jakékoliv informace, které by mohly znamenat libovolné bezpečnostní riziko.

George Go servis24

Napsat komentář

Required fields are marked *.