O Internetbankingu

blog a diskuze o online bankovnictví v ČR, bezpečnost, návody, rady a porady

Česká spořitelna SERVIS 24 vstup na účet

| 4 CommentsCo znamená fráze „Česká spořitelna SERVIS 24 vstup na účet“ a kde se bere?

Frázi, tedy dotaz – Česká spořitelna SERVIS 24 vstup na účet, zadává do vyhledávačů, jako Seznam a Google velmi mnoho lidí každý den. Odpovídá to popularitě internetového bankovnictví České spořitelny SERVIS24 a počtu klientů tohoto vynikajícího peněžního ústavu s dlouhou tradicí. Tento postup může být za určitých okolností pro řadu klientů internetbankingu ČS dokonce mírně nebezpečným!Zamysleli jsme se nad tímto počtem lidí a tím, co chtějí takto nalézt. Chtějí se přihlásit ke svému účtu? Proč nevstupují do služby SERVIS24 přímo prostřednictvím stránek České spořitelny (csas.cz)? Hledají o této službě třeba nějaké, nezávislé informace, které na oficiálním webu nenajdou?

Kde se tedy fráze „Česká spořitelna SERVIS 24 vstup na účet“  v této kostrbaté a nehezké podobě bere?

Za touto formulací je evidentně našeptávač vyhledávače Seznam, možná i Google, který podle četnosti dotazů uživatelům napovídá. Bohužel občas se takto vytvoří poměrně podivná fráze, tak jako tato.

Proč tedy lidé dotaz Česká spořitelna SERVIS 24 vstup na účet do vyhledávačů zadávají?

Je zřejmé, že důvodů bude několik, ale ty nejčastější jsou tyto:

 • Klient, nebo potenciální klient hledá informace o službě SERVIS24, bezpečnosti při přihlašování, cenách služby apod. V tomto případě se nepohybujete na minovém poli, jako ti, o nichž píšeme v předchozím odstavci. Dokonce jste u nás správně a o službě SERVIS24 Internetbanking České spořitelny si můžete počíst   na našem blogu. Mžete také klást dotazy nám, ale i ostatním diskutujícím.
 • Zákazník, který není internetově zdatný, zadává tento dotaz, protože chce vstoupit na svůj účet SERVIS24. Ano, stále hodně především starších lidí si myslí, že např. Seznam.cz je jedinou vstupní branou do internetu a neumějí zadat přesné url do adresního řádku prohlížeče. Zadávají jako dotaz i přesnou adresu webu, který chtějí navštívit. Tento postup je u internetového bankovnictví poměrně nebezpečný, protože klienti tak často končí na úplně jiném webu než tom oficiálním a správně zabezpečeném. Klienti by si místo této chyby měli být spíše ještě schopni ověřit zda jsou opravdu na webu, kde mohou do formuláře bezpečně zadat své přihlašovací údaje. a ne takto po internetu bloudit!!! Přímo pro přihlášení tedy nejprve přejděte na oficiální web  služby.
 • Znáte další důvod, proč zadat do vyhledávače frázi Česká spořitelna SERVIS 24 vstup na účet ? Výborně, podělte se s námi o Váš pohled na věc v diskuzi pod tímto článkem.

Znovu opakujeme, chcete-li se přihlásit ke svému účtu nejprve přejděte na oficiální web  služby SERVIS 24 České spořitelny!

Česká spořitelna SERVIS 24 vstup na účet – konec příspěvku

 

4 Comments

 1. Vážení, píšete mi, že prohlížeč na němž vstupuji na internetbankin není plně podporován a může docházet k problémům, ale jaksi jste už zapomenuli uživatelů tohoto produktu sdělit, který prohlížeč by měli použít.

  • Dobrý den,
   my Vám určitě nepíšeme, že Váš prohlížeč není plně podporován. Nemáme na to ani nejaktuálnější informace, ani technologii. Tyto informace naleznete v textech přímo na oficiálních stránkách Vaší služby. Děkujeme za příspěvek a přejeme příjemný zbytek dne.

 2. Lezete mi na nervy. 20 min hledám vstup na účet a přihlášení. Mám dbát na bezpečnost, ale netřeba vůbec mě na účet nepustí.

  • Chcete-li vstoupit na účet, tak na něj vstupte! Jste-li klientem jednoho z námi popisovaných on-line bankovních služeb, určitě víte kde se do něj vstupuje. Naše stránky jsou blogem o problematice a bezpečnosti na internetu, především v souvislosti s bankami. Vašemu příspěvku přesně nerozumím, ale vstup na Váš účet u nás určitě nehledejte, ten hledejte u své banky. U nás hledejte a diskutujte o bezpečnosti, o rizicích, pokusech Vás napálit apod.

Napsat komentář

Required fields are marked *.