O Internetbankingu

blog a diskuze o online bankovnictví v ČR, bezpečnost, návody, rady a porady

Era Portál

| 2 Comments


Era Portál

… nové internetové bankovnictví Poštovní spořitelny. Nejen, že Éra Portál plnohodnotně nahrazuje původní internetové bankovnictví Poštovní spořitelny, ale především jej posouvá o 1 – 2 levely výše a to ve všech ohledech. Výrazně intuitivnější ovládání, mnoho nových funkcí a možností. Celý Era svět zde.

Era Portál

Změna názvu internetového bankovnictví Poštovní spořitelny. Co si o této změně myslíte? Líbí se Vám nový název? Co tím banka sleduje? Více o Era svět zde.

2 Comments

  1. Prosím o přesné sdělení, jak se dostanu na svůj účet, je třeba sdělit čitelně svým stálým partnerům, jak postupovat při vašich změnách metodiky přístupu k jejich účtu, aby zbytečně neztráceli čas.

    Ing. L.Doležal

    • Od Vaší banky máte přesné informace o tom, kde se bezpečně přihlašovat. V tomto našem článku http://internetove-bankovnictvi.info/232_era-prihlaseni/ naleznete odkaz. Celý náš web řeší problematiku a rizika spojená s internetbankingem, lze zde diskutovat, sdílet zkušenosti a navzájem si radit. Přesně nerozumím o jakých změnách metodiky hovoříte.

Napsat komentář

Required fields are marked *.