O Internetbankingu

blog a diskuze o online bankovnictví v ČR, bezpečnost, návody, rady a porady

Moje KB Banka přihlášení

| 0 commentsInternetové bankovnictví nové generace MojeBanka od Komerční banky

… alespoň to říká sama Komerční Banka na svém webu. V tomto Postu si řekneme co nejvíce o procesu a úskalích během přihlášení k zákaznickému účtu. Moje Banka je velmi moderní a rozšířená služba internetového bankovnictví Komerční banky, MojeBanka se snadno ovládá, je velmi intuitivní a ergonomicky navržena. Obsluhu zvládne každý velmi snadno i bez hlubší znalosti práce s počítačem. Především během přihlášení do systému je však nutné vyvarovat se určitých chyb a nepřipustit tak některá ohrožení.

Jak na Moje KB Banka přihlášení? … tedy jak se přihlásit do systému KB MojeBanka.cz bezpečně!Všimněte si, že jsme záměrně použili frázi Moje KB banka přihlášení, tak se totiž lidé ptají českých vyhledávačů nejčastěji. Následně se velmi snadno mohou dostat na web falešný, který se jich zeptá na heslo atd.  :)) Znám-li jméno své banky, nepotřebuji k internetbankingu přistupovat prostřednictvím vyhledávače, např. Seznam.cz.

Co je k bezpečnému přihlášení potřeba?

U většiny bank je moment přihlášení momentem výrazně zvýšeného rizika, který si zaslouží zvýšenou obezřetnost.  Je to dáno tím, že dochází k předávání choulostivých autentizačních informací, především Vašeho HESLA. Z důvodu vyšší míry zabezpečení nabízí Komerční banka vstup na účet za trochu jiných bezpečnostních okolností a tedy s vyšším standardem zabezpečení.

Bezpečně se přihlásit lze jen na oficiálních stránkách Komerční banky – mojebanka.cz/In­ternetBanking/ a to dvěma možnými způsoby. Pomocí certifikátu uloženého v počítači nebo na čipové kartě.

Pro bezpečnou a pohodlnou práci je třeba znát důležité odpovědi na otázky týkající se bezpečnostních certifikátů na kartě i v počítači. Tyto významné odpovědi určitě pečlivě nastudujte na stránkách KB a často se tam vracejte. S ohledem na bezpečnost a časté aktualizace informací v reakcích na nová zjištění jsou tyto texty nejkvalitnější a nejaktuálnější přímo na KB.  Také se podívejte na instruktážní videa.

Moje KB Banka přihlášení – varianta certifikát v prohlížeči

Jak Vložit certifikát?

Moje KB Banka přihlášení – varianta certifikát na čipové kartě

Jak na tuto variantu?

 

Komerční banka – Moje Banka (MojeBanka.cz) reklamní spot

 

 

Moje Banka Komerční banky je hvězdou na nebi systémů přímého bankovnictví v ČR.

Základní funkce internetového bankovnictví KB Moje Banka

  • Provádění většiny bankovních operací prostřednictvím internetu a Moje banka
  • MojeBanka využívá špičkové bezpečnostní řešení založené na standardech elektronického podpisu
  • Změna nastavení limitů pro platby platebními kartami, limity pro výběry z bankomatů apod
  • Podávat žádosti KB a jejich následné vyřízení
  • Provádět bankovní operace z pohodlí vašeho domova či kanceláře
  • Získávat informace o účtech a to v kteroukoli denní či noční dobu nezávisle na otevírací době pobočky Komerční banky

Moje KB Banka přihlášení – konec textu

 

 

Napsat komentář

Required fields are marked *.