O Internetbankingu

blog a diskuze o online bankovnictví v ČR, bezpečnost, návody, rady a porady

GE Money Internet Banka přihlásit

| 0 commentsChcete vstoupit do internetového bankovnictví GE Money Bank – Internet Banka? Pak nepostupujete správným a bezpečným způsobem!!! Zřejmě jste zadali frázi GEMoney Internet Banka přihlásit do některého z vyhledávačů a následně jste klikli na odkaz našeho blogu. Pro správný postup si pozorně přečtěte náš článek níže.

Máte-li nějakou zajímavou zkušenost týkající se problematiky přihlášení do GE Money Internet Banky, tedy do internetového bankovnictví GE Money, podělte se o ni s námi. Tip pro zvýšení bezpečnosti apod? Podělte se s námi v diskuzi pod tímto článkem o všechny vaše zkušenosti a načerpejte informace, jak správně s GE Money Bank – Internet Bankou pracovat .

GE Money Internet Banka přihlásit se bezpečně?Přihlašovat se bezpečně samozřejmě lze, ale je potřeba nastudovat pár základních pravidel jak nenalétnout na triky, které internetové prostředí přirozeně přináší. Pravidlem číslo 1 je přihlášení realizovat jen z oficiálního webu banky, vždy se ujistit, že jste opravdu na https://ibs.internetbanka.cz/. Nikdy nic nezadávat na jiných webech i když se tváří podobně, nebo stejně. Nikdy se nepřihlašovat prostřednictvím formulářů zaslaných mailem apod. Odkaz pro přihlášení naleznete níže na této stránce.

GE Money Bank – Internet Banka

GE Money Bank – Internet Banka. Takto správně nazývá GE Money Banka své špičkové internetové bankovnictví, které si již vybudovalo značné renomé a rozsáhlou klientelu. Jedná se o jednu komponentu ve skládačce produktů Přímého bankovnictví GE Money, se kterým máte své peníze stále pod kontrolou prostřednictvím internetu, mobilu apod.

Základní výhody GE Money Bank – Internet banky, která nám přináší

Rychlá komunikace 

S Internet Bankou můžete ovládat svůj běžný účet,  kreditní kartu, spořicí účet, devizový účet, úvěrový účet a to nejen přes počítač, ale také přes mobilní telefon.

Snadná obsluha 

Pohodlně můžete zadávat platební příkazy, vidět zůstatky a pohyby na účtu či kreditní kartě, prohlížet historii transakcí …

Bezpečná komunikace 

Všechny aktivní operace potvrzujete svým SMS mobilním klíčem nebo podpisovým bezpečnostním certifikátem. Čtěte vždy celou SMS. Každá zpráva z bezpečnostních důvodů obsahuje nejen mobilní klíč, ale i popis transakce, kterou autorizujete. Tak máte další kontrolu o prováděné akci.

Za transakce klient platí výrazně nižší poplatky než na pobočce.

Základní funkčnost GEMoney Internet Banky

K dispozici vám je například GE Money Manager 

Mějte přesný přehled o svých příjmech a výdajích. GE Money Manager vám pomůže mít nad penězi kontrolu, plánovat svůj osobní nebo rodinný rozpočet. Vše uvidíte v přehledných a strukturovaných grafech.

také eVýpis 

Elektronický výpis vypadá obdobně jako jeho papírová verze. Navíc si jej můžete ověřit elektronickým podpisem.

PayU 

On-line platba PayU je způsob, jak platit bezpečně za své nákupy na internetu. Kompletní a aktualizovaný seznam eShopů, které umožňují on-line platbu PayU, je dostupný na www.payu.cz.

Kompletní přehled funkčností naleznete na oficiálních stránkách banky.

 

GEMoney Internet Banka, zabezpečení a druhy autentizace vašich operací

Každý uživatel a klient Banky by se měl podrobně seznámit s Pravidly bezpečného užívání GE Money – Internet Banky.

Jak se přihlásit s mobilním klíčem

  • Přihlásit se lze po zadání přihlašovacího jména a hesla (případně mobilního klíče)
  • Aktivní požadavek je se potvrzuje mobilním klíčem zaslaným na Váš mobilní telefon, který jste uvedli při žádosti u GEMoney
  • Přenos dat je zajištěn šifrováním (SSL, 128 bitů)
  • Můžete převádět finanční prostředky do výše denního limitu, který si nastavujete sami.

Internet Banka s certifikáty

  • Vygenerujete si digitální certifikáty, kterými se budete prokazovat při vstupu do Internet Banky a pro autentizaci zadaných transakcí
  • Přihlášení až po zadání identifikačního čísla a hesla na počítači s digitálním certifikátem – SSL certifikát
  • Aktivní operace musí být podepsány digitálním podpisem (podpisovým certifikátem)
  • Přenos dat je zajištěn šifrováním (SSL, 128 bitů)
  • Můžete převádět finanční prostředky do výše Vámi nastaveného denního limitu

Internet Banka Mini

  • Přístup jen po zadání přihlašovacího jména a hesla. Tento typ Internet Banky neumožňuje převádět peníze, je určen pro pasivní nahlížení

 

Gemoney internet banka přihlásit  je často zadávanou frází do vyhledávače Seznam.cz a dalších. Stránku, kde se můžete bezpečně přihlásit naleznete zde.

 

 

Napsat komentář

Required fields are marked *.